Om oss

De aller blideste jentene finner du hos oss

Vi hjelper både små og store kunder

Regnskapsmedarbeider

Rei Rasmussen

rei@balanseokonomi.no
Regnskapsmedarbeider

Kine Sjølund

kine@balanseokonomi.no
Regnskapsmedarbeider

Tuva Fjellhegn

tuva@balanseokonomi.no
Autorisert regnskapsfører

Trine Lise Bjune

trinelise@balanseokonomi.no
Regnskapsmedarbeider

Tove Størseth

tove@balanseokonomi.no
Regnskapsmedarbeider

Tone Grane

tone@balanseokonomi.no
Regnskapsmedarbeider

Hilde Stenbakk

hilde@balanseokonomi.no
Daglig leder - Autorisert regnskapsfører

Ellen Lian

ellen@balanseokonomi.no
Regnskapsmedarbeider

Anniken Lundgren

anniken@balanseokonomi.no
Regnskapsmedarbeider

Vanessa Høyslett

vanessa@balanseokonomi.no

Skatterådgivning

Få mest mulig ut av det

Vi forstår viktigheten av korrekt regnskapsførsel

Administrative oppgaver

Ha fokus på din business

Over 200 selskaper viser oss tillit hver dag. La oss gjøre regnskapsjobben for deg

VÅR HISTORIE

Balanse Økonomi AS ble startet i Storgata i Tønsberg 2006 av Ellen Lian.

Etter et halvt år var det behov for større lokaler og selskapet flyttet til Gressbanen i Tønsberg. Nylig flyttet vi internt i bygget og har nå nye, moderne lokaler i gateplan.

Ellen hadde før oppstarten oppholdt seg flere år på Svalbard – noe som logoen bærer preg av.

Selskapet har vokst fra å være en «en-dames-bedrift» til i 2016 å være en arbeidsplass for 10 glade jenter.

1 .januar 2017 ble Trine Lise Bjune 50%  aksjonær i Balanse Økonomi As.
Trine Lise har jobbet i selskapet siden 2011

Vi ønsker små og store bedrifter velkommen til oss!