Om oss

De aller blideste jentene finner du hos oss

Vi hjelper både små og store kunder

svetlana
Autorisert regnskapsfører og revisor

Svetlana Koskinen

svetlana@balanseokonomi.no
Tuva-Fjellhegn
Regnskapsmedarbeider

Tuva Fjellhegn

tuva@balanseokonomi.no
Trine-Lise-Bjune
Autorisert regnskapsfører

Trine Lise Bjune

trinelise@balanseokonomi.no
Tove-Storseth
Regnskapsmedarbeider

Tove Størseth

tove@balanseokonomi.no
Tone-Grane
Regnskapsmedarbeider

Tone Grane

tone@balanseokonomi.no
Inger-Marie-Bakkemoen
Regnskapsmedarbeider

Inger Marie Bakkemoen

ingermarie@balanseokonomi.no
Ellen-Lian
Daglig leder - Autorisert regnskapsfører

Ellen Lian

ellen@balanseokonomi.no
Anniken-Lundgren
Regnskapsmedarbeider

Anniken Lundgren

anniken@balanseokonomi.no
Vanessa-Hoyslett
Regnskapsmedarbeider

Vanessa Høyslett

vanessa@balanseokonomi.no

Skatterådgivning

Få mest mulig ut av det

Vi forstår viktigheten av korrekt regnskapsførsel

Administrative oppgaver

Ha fokus på din business

Over 200 selskaper viser oss tillit hver dag. La oss gjøre regnskapsjobben for deg

Ellen

VÅR HISTORIE

Balanse Økonomi AS ble startet i Storgata i Tønsberg 2006 av Ellen Lian.

Etter et halvt år var det behov for større lokaler og selskapet flyttet til Gressbanen i Tønsberg. Nylig flyttet vi internt i bygget og har nå nye, moderne lokaler i gateplan.

Ellen hadde før oppstarten oppholdt seg flere år på Svalbard – noe som logoen bærer preg av.

Selskapet har vokst fra å være en «en-dames-bedrift» til i 2016 å være en arbeidsplass for 9 glade jenter.

1 .januar 2017 ble Trine Lise Bjune 50%  aksjonær i Balanse Økonomi As.
Trine Lise har jobbet i selskapet siden 2011

Vi ønsker små og store bedrifter velkommen til oss!